Michael Kors erkekler Watche

Michael Kors kadınlar için öncelikle tasarlanmıştır bir marka olmasına rağmen Amerikan markası erkekler için son derece erkeksi saatler topluluğu oluşturmak başardı. Normalde bir mandeur yaklaşık 42 mm – 44 mm Saat yüzü, ama Michael Kors, bu kez 44 mm 48 mm tüm seyretmek yüz seçebilirsiniz. Eğer bir şey götürmeni korkmadığımızı iyi Michael Kors erkek saatler arasında her zaman her şey yeni ve heyecan verici bulacaksınız. Klasik tarzı çok basit ve hatta Klasik Paslanmaz çelik, ama bazen orada da renkler kahverengi ve siyah odakta olan karanlık saatler saatler de sık sık bulabilirsiniz.

Biz Michael Kors, özellikle erkekler için onun siyah saatler üzerinde odaklanan için yatırım gibi herhangi bir marka sık sık onun çok kendi tasarım bulabilirsiniz. Kesinlikle en popüler serisi tüm siyah saatler arasında ve onun göreceli büyük saatler yüzü olan biri, o zaman bu erkeksi olur gerçekten tam olarak Michael Kors içinde vurgulanır.

Michael Kors bir erkekler izle satın aldığınızda, izlemek hiçbir şiddet özellikleri vardır. Saatler, birkaç ancak, hangi içinde kısa bir kronometre işlevdir Chronograph ile geldi ve orada sen-ecek bulmak basit Tarih işlevi. Kısacası, herkes bu tarzda olduğu gibi bazı gerçekten güzel saatler üzerinde odaklanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir